Web Content type

Achternaam
Voornam en Patroniem

Datumbenoeming

Datumvertrek

Chreptovitsj Michail Irineevitsj

11.04.1853

17.07.1856

Richter Alexander Borisovitsj

17.07.1856

16.04.1859

Orlov Nikolai Alekseevitsj

03.07.1859

13.12.1869

Bloedov Andrei Dmitrievitsj

13.12.1869

30.03.1886

Oeroesov Lev Pavlovitsj

03.06.1886

19.11.1897

Girs Nikolai Nikolaevitsj

04.12.1897

20.09.1910

Koedasjev Ivan Alexandrovitsj

20.09.1910

17.02.1916

Nelidov Dmitri Alekseevitsj

10.03.1916

26.11.1917

Roebinin Jevgeni Vladimirovitsj

02.11.1935

15.07.1940

Bogomolov Alexander Jefremovitsj*

18.10.1942

30.11.1943

Lebedev Viktor Zacharovitsj*

30.11.1943

06.01.1945

Sergeev Miril Grigorievitsj

20.03.1945

12.07.1946

Pavlov Aleksei Pavlovitsj

18.08.1946

25.04.1950

Avilov Viktor Ivanovitsj

24.01.1953

09.10.1958

Afanasiev Sergei Alekseevitsj

09.10.1958

31.08.1962

Gerasimov Pavel Ivanovitsj

29.09.1962

25.03.1967

Groebiakov Vasili Fedorovitsj

31.03.1967

28.01.1969

Molotsjkov Fedor Fedorovitsj

28.06.1969

08.07.1971

Sobolev Vladimir Michailovitsj

08.07.1971

30.04.1975

Romanovski Sergei Kalistratovitsj

30.04.1975

30.10.1984

Nikitin Sergei Sergeevitsj

30.11.1984

25.05.1987

Bogdanov Feliks Petrovitsj

25.05.1987

08.06.1990

Afanasievski Nikolai Nikolaevitsj

24.07.1990

03.10.1994

Tsjoerkin Vitali Ivanovitsj

03.10.1994

25.02.1998

Kisliak Sergei Ivanovitsj**

25.02.1998

28.05.2003

Loekov Vadim Borisovitsj

30.09.2004

27.10.2009

Romanov Alexander Alexandrovitsj

18.12.2009

16.06.2016

                     Tokovinin Aleksandr Avrelievitch                                           16.06.2016   

 

* Ambassadeur bij de Regeringen van de Gealieerden in Londen

** Permanente Vertegenwoordiger bij de NAVO